GO! Opera Scratch 2022
We hebben iets leuks, want we willen vanuit GO! Opera heel graag de ongekend lange stilte door corona overbruggen. Met een kortlopend, maar klinkend project met heerlijk operarepertoire voor koorzangers: de GO! Opera Scratch 2022! Met repetities in het Muziekcentrum van de Omroep en een uitvoering in de prachtige Grote Kerk van Naarden!
Maar we het heeft al heel snel plaats: we gaan een scratch organiseren waarin we een aantal koorwerken uit de eerste twee producties van GO! Opera “Faust” en “Queen Arthur” opnieuw instuderen en tijdens het Vestival Vocaal op zaterdag 24 september a.s. in de Grote Kerk van Naarden-Vesting gaan uitvoeren.
Repertoire
En dit gaan we zingen:
- Das Klinget so Herlich, uit: Zauberflöte van W.A. Mozart
- Gloire immortelle, uit: Faust van Gounod
- Va Pensiero, uit: Nabucco van Verdi
- Lascia ch’io pianga, uit: Rinaldo van Händel
- Vedi le fosche Zigeunerkoor, uit: Il Trovatore van Verdi
- Gloria all’Egitto Triomfmars, uit: Aïda van Verdi
- O süsser Mond, uit: Die lustige Weiber van Nicolai
- Zoemkoor, uit: Madama Butterfly van Puccini
- Slotkoor, uit: Die Zauberflöte van Mozart
Hoe werkt het: na aanmelding krijg je de downloadlink van het repertoire toegestuurd, zodat je alvast wat noten kunt voorbereiden.
Repetities en uitvoeringen zijn o.l.v. dirigent Roy Voogd, pianist: Gilbert den Broeder.
Repetities & uitvoeringen
- Repetitie 1: Zondag 4 september, 12.30 – 17.00 uur
- Kleine Generale voor publiek: Zondag 11 september, 14.00 – 14.30 uur – open lucht bij Podium deMess in Naarden-Vesting
- Repetitie 2: Zondag 18 september, 12.30 – 16.30 uur
- Uitvoering: Vestival Vocaal 2022 op Zaterdag 24 september, 16.00 uur in de Grote Kerk van Naarden, met een openbare-scratch om 11.00 uur met 3 koorwerken.